Úvodní stránka » Proč od nás...

Broušené hrany – velká část „výrobců“ terárií prodává terária z nekvalitního (odpadního, nebo starého) skla, terária jsou dodávána bez broušených hran. Naše firma nakupuje pouze nové jakostní sklo, všechna námi nabízená terária mají strojně broušené hrany.

sklořez.jpg

Spoje terárií – často se setkáváme na prezentačních fotografiích jiných výrobců s nepřesným lepením skel, terária jsou neočištěná, nebo lepena černým lepidlem. Naše skleněná terária jsou vždy lepena přesně. K lepení používáme pouze transparentní lepidla nezávadná a bezpečná pro zvířata. Terária dodáváme v perfektně očištěném stavu. Terária které jsou vyrobené z lamina,  kompletujeme pomocí neviditelných čepů. Na teráriu tak nikde nenajdete jediný viditelný šroub, nebo vrut. 

lamela spoj.jpg

Neodborné větrání terária- mnoho zákazníků se na nás obrací s problémem větrání u  terárií. Odkazují na jiné výrobce, kteří mnohdy nevhodně umístili větrání do terária tak, že neodvádí vzduch v dostatečné míře, nebo naopak je větrání tak velké, že se jim nedaří v teráriu udržet potřebnou vlhkost a teplotu. Naše terária jsou vždy řešena individuálně. Nepoužíváme větrací mřížky běžně dostupné v obchodech, ale vyrábíme je na míru k danému teráriu a především se řídíme požadavky zákazníka na vlhkost a teplotu v teráriu. V případě neznalosti zákazníka jsme schopni poradit, jaké odvětrávání je vhodné a dostatečné.

Elektroinstalace -  veškeré kabely jsou skrytě vedeny pod pozadím a vyvedeny v zadní části terária.  U většiny výrobců se setkáte s viditelnými kabely vedenými skrze venitlační mřížku apod., což působí velmi nevzhledně. Námi zhotovená elektroinstalace odpovídá platným normán a je tak bezpečná.  

Křehká terária- při výrobě terárií ze skla je nutno dodržet i dané bezpečností hranice. Síla skla u terária 20x20x20cm nebude stejná jako u terária o rozměru 180x100x90. Výrobce by měl tyto hranice znát a vždy vhodně zvolit danou sílu skla. Vždy by se měl řídit danými rozměry, požadavky na vybavení a neměl by nikdy na úkor ceny snižovat bezpečnost a kvalitu terária. Naše firma se těmito zásadami řídi a dodržuje je. Terária jsou proto kvalitní a bezpečná.

Estetická stránka terária- určitě budete souhlasit, že při výrobě terária by vždy mělo být nejdůležitější zvíře – prostor, teplota, vlhkost, úkryt, vhodné pozadí, rostliny atd. Námi vyráběná terária jsou proto sestavována stejně, vždy je na prvním místě zvíře, to ale nevylučuje, že esteticky má být terárium méně povedené než po funkční stránce. Naše pozadí v teráriu je kvalitní ruční práce, výhřevné osvětlení i topný kámen, jezírko, nádobku na vodu dodáváme ve stejném barevném provedení jako pozadí terária. Ne příliš pěkné je u skleněných terárií pozadí, pokud výrobce nechá jeho zadní část neskrytou a při pohledu na terárium z jiné strany než z čela je zákazníkovi odkryt pohled na použitý materiál a techniku lepení pozadí na stěnu terária. Naše terária můžete shlédnout ve fotogalerii, jsou vyráběna tak, aby tato část byla pohledu skryta.

Terárium z lamina – při výrobě terárií z LTD desek je potřebné ošetřit použitý materiál tak, aby byl odolný vůči styku s vodou. Naše terária jsou vybavena na dně skleněnou vaničkou, nebo speciálním nátěrem, aby se zamezilo vlhnutí a případnému rozklížení stěn terária. Hrany LTD desek ( z ABS plastu o síle 0,5mm) jsou kvalitní a také napomáhají odolnosti terária. Jsme schopni do stěn terária vyřezat různé otvory a vyplnit je sklem pro originální vzhled. Terária dodáváme ve velké škále barevného provedení, na výběr máme z více jak sta odstínů kvalitních LTD desek. Můžete tak barvu sjednotit s nábytkem, malbou apod.

Sestavení terária – naše terária dodáváme v sestaveném stavu, jste tak ušetřeni složité montáže u Vás doma. Pokud velikost terária nedovoluje dodání v sestaveném stavu, vždy terárium dovezeme a sami smontujeme přímo u Vás.

AKTUÁLNÍ DODACÍ LHŮTY:

 

SKLENĚNÉ

TERÁRIA A AKVÁRIA:

do 14 DNÍ

 

TERÁRIA Z LAMINA:

do 3 TÝDNŮ 


VYRÁBÍME ZE VŠECH ODSTÍNU

LAMINO-TŘÍSKOVÝCH DESEK 

OD FIREM:

-

-

-

                     _


ROSÍCÍ ZAŘÍZENÍ TRZ100

SLEVA  - 30%

trzkrabice.jpg