Úvodní stránka » Pojištění schopnosti splácet

Pojištění schopnosti splácet úvěr

Čerpání jakéhokoliv úvěru znamená závazek pravidelně tento úvěr splácet. Může se ovšem stát, že vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a vy se dostanete do situace, kdy nemůžete splácet.

Pro tento případ nabízíme výhodné pojištění, které Vám zaručí, že v případě vzniku pojistné události za vás bude pojišťovna čerpaný úvěr splácet.

Pojištění STANDARD

Soubor STANDARD – pro případ pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí.

  • Měsíční pojistné plnění v případě pracovní neschopnosti odpovídá výši Vaší měsíční splátky, nebo v případě invalidity III. stupně či úmrtí, pojišťovna uhradí nesplatné měsíční splátky k datu vzniku pojistné události, ponížené i budoucí úroky a pojištění.
  • Cena pojištění je 3,34 % z měsíční splátky vašeho úvěru.

Pojištění PREMIUM

Soubor PREMIUM – pro případ ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí.

  • Měsíční pojistné plnění v případě pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání odpovídá výši Vaší měsíční splátky, nebo v případě invalidity III.stupně či úmrtí, pojišťovna uhradí nesplatné měsíční splátky k datu vzniku pojistné události, ponížené i budoucí úroky a pojištění.
  • Cena pojištění je 6,99 % z měsíční splátky vašeho úvěru.

Pojištění SENIOR

Soubor SENIOR - pro případ úmrtí klienta.

 

  • Cena pojištění je 4,99 % z měsíční splátky Vašeho úvěru

 

U úvěrů bez pojištění zůstávají výdaje, v případě nemožnosti splácet, výhradně na zákazníkovi!

Zpět na Prodej na splátky

UPOZORNĚNÍ:


Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na skutečnost, že v současné době evidujeme velké množství objednávek, což způsobuje značné prodlužování dodacích termínů. V případě Vašeho zájmu o zhotovení některého z nabízených produktů u naší firmy, je nutno objednávku učinit s velkým předstihem.

 

Tímto se Vám předem omlouváme a děkujeme za pochopení!Na přání zákazníka provádíme u kovových konstrukcí (klece, kotce, voliéry) povrchovou úpravu žárovým zinkováním dle EN ISO1461.