Úvodní stránka » Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Než nám zavoláte, zkuste svou odpověď najít zde. 

Je nutný IBAN a SWIFT při platbě ze Slovenska?

→ Při platbě ze Slovenska nemusíte udávat ani IBAN ani SWIFT. Platbu poukážete v € na náš účet vedený u FIO banky.  

Doručí nám Toptrans zboží až do bytu/domu?

→ Společnost Toptrans zásilku doručí tzv. ke dveřím - proto je potřeba si v den doručení zajistit pomoc na vynesení zboží do bytu/domu. 

Co dělat když mi Toptrans nebo Česká pošta doručí zásilku poškozenou?

→ V případě, že Vám přepravní společnost doručí zásilku poškozenou - zjištěno při předávce rozbalením obalu- zásilku nepřebírejte, popište rozsah škody. Reklamace dodávky bude následně řešena mezi námi a dopravcem. Vám bude nová zásilka opětovně doručena.

→ V případě, že Vám přepravní společnost doručí zásilku poškozenou - zjištěno po předávce (po podepsání protokolu o převzetí zboží), je nutno řešit reklamaci dodávky zboží přímo s přepravní společností - Toptrans / Česká pošta . Reklamaci dodávky už nemůžeme řešit my, jelikož Vy jako zákazník jste zásilku převzal a podpisem potvrdil její předání bez poškození. 

Proto důrazně upozorňujeme, že všechny zásilky, které přebíráte musíte před podepsáním / potvrzením o předání důkladně zkontrolovat, vybalit z obalového materiálu a prohlédnout, zda zásilka nejeví známky poškození. V případě, že zásilka bude poškozena a Vy ji převezmete nebude naše společnost řešit reklamaci za Vás a nevzniká u nás povinnost doručit Vám zásilku novou.  

od 1.7. do 15.8.

BEZ DPH

- 21%

na všechny objednávky

-

Platí také pro všechny kalkulace

vyhotovené od 1.1.2019


VYRÁBÍME ZE VŠECH ODSTÍNU

LAMINO-TŘÍSKOVÝCH DESEK 

OD FIREM:

-

-

-

Základní celo-skleněná terária (pouze typ č.01s)

do max obj. 300 litrů

jsou dodávány do 15 pr. dní od objednání.

Na přání zákazníka provádíme u kovových konstrukcí (klece, kotce, voliéry) povrchovou úpravu žárovým zinkováním dle EN ISO1461.

Rádi bychom Vás upozornili na skutečnost, že v současné době evidujeme velké množství přijatých objednávek, což značně prodlužuje dodací lhůty. Případnou objednávku je proto nutno učinit s velkým předstihem. Děkujeme za pochopení.