Úvodní stránka » návod reklamace

Reklamace AKterária – stručný návod

Reklamační formulář

V případě, že budete nuceni reklamovat některé z našeho zboží využijte prosím online reklamační formulář zde. Po vyplnění a odeslání reklamačního formuláře Vám bude na email doručeno číslo reklamace a formulář k tisku. Tento prosím přiložte ke zboží. Pokud nebude mít reklamované zboží přiložený reklamační formulář nic se neděje, reklamace bude pochopitelně vyřízena i bez něj.

Odeslání reklamace

Pokud budete Vaše zboží zasílat poštou či přepravní společností, musí být řádně zabaleno, očištěno a opatřeno označením křehké (pokud je zboží náchylnější na poškození).Pokud v jednom balíku bude více reklamovaného zboží, je nutné ke každému zboží vypsat závady, doložit doklady o zakoupení. Pokud bude reklamace doručována bez reklamačního formuláře je nutno uvést platné kontaktní údaje. Pokud reklamované zboží nelze zaslat poštou, kontaktujte nás na emailu info@akteraria.cz

 

Průběh reklamace

O průběhu celé reklamace budete informováni emailem, který Vás upozorní na to, že Vaše reklamace byla námi přijata do systému, že byla vyřízena, že Vám byla odeslána, či že si ji máte možnost vyzvednout.

 

Kontakty

Níže uvedené kontaktní údaje slouží pro případ potřeby komunikace ohledně Vašeho problému nebo dotazu na reklamační proces.


Doručovací adresa:
AKterária Tereza Kulová
Straník 55 
74101 Nový Jičín 
 

info@akteraria.cz

tel: (+420) 721591469

 

VYRÁBÍME ZE VŠECH ODSTÍNU

LAMINO-TŘÍSKOVÝCH DESEK 

OD FIREM:

-

-

-

                     _


ROSÍCÍ ZAŘÍZENÍ TRZ100

SLEVA  - 30%

trzkrabice.jpg