Úvodní stránka » Doprava

  Doprava 


Osobní odběr 

Pokud chcete objednané zboží vyzvednout osobně, můžete tak učinit po předchozí domluvě na naší adrese:Straník 55, Nový Jičín- Straník 74101

Mobil: +420 721 591 469

 Česká pošta - Balík Do ruky 

Doručení balíku na Vaši adresu.Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.


Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.


Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět. 

balík do 10kg  - 110 Kč (při platbě předem)

balík do 10kg - 180 Kč (při platbě dobírkou) 

balík nad 10kg - 230 Kč (při platbě dobírkou)

   


 

Česká pošta - Balík Na poštu 

 

Odběr balíku na Vámi zvolené poště.


Podrobnosti a ceny »

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.


Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

balík do 10kg   →              121 Kč ( při platbě předem )

balík nad 10kg  →             172 Kč ( při platbě předem )

 


 

Česká pošta – cenný balík 

Odběr balíku na Vámi zvolené adrese.

 

Podrobnosti a ceny » 

V případě Vašeho zájmu ( především u malých a cenově levných zásilek) můžete využít zaslání balíku jako „cenný balík“. Tento způsob dopravy lze využít u zásilek do 5 kg. Česká pošta Vám balík dodá na Vámi uvedenou adresu během 3 dnů od podání zásilky. Sledování zásilky je možno na webu České pošty po zadání čísla zásilky.


Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

balík do 2kg  →               78 Kč ( při platbě předem ) 

balík 2-5kg  →                85 Kč ( při platbě předem )


 


 

Česká pošta 
 balík prioritní – Slovensko 

Odběr balíku na Vámi zvolené adrese.

 

Podrobnosti a ceny »

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin (max. 48 hodin) od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z pošt po celé SR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.

 

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět. 

 

 

balík do 1 kg →                       205 Kč ( při platbě předem )

balík do 5kg  →                         228 Kč ( při platbě předem )

balík od 5kg do 10kg    →       250 Kč ( při platbě předem )

pokud zásilka na Slovensko bude mít hmotnost vyšší než 10kg bude typ dopravy určen jako individuální – speciální doprava. Cena dopravy Vám bude upřesněna emailem, podle váhy zásilky a jejího rozměru.

 


 

Přepravní společnost Toptrans    

Doručení zásilky na Vámi uvedenou adresu (bydliště, zaměstnání apod.)

 

Podrobnosti a ceny »

Toptrans doručí vaši zásilku do 24 hodin (max. 48 hodin) od podání zásilky na adresu dodání, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Zásilka Vám bude doručována po předchozí telefonické domluvě s řidičem. Na čase doručení je možno se domluvit přímo s řidičem, popř. lze dodání odložit na Vám vyhovující datum a čas. Dodání je možné po celé ČR i SR. Tento způsob dopravy je volen vždy při přepravě velkých zásilek (na zakázku), které z důvodu hmotnosti a velikosti nelze zaslat prostřednictvím České pošty. Cena dopravy je u každé zásilky jiná, záleží na hmotnosti zásilky a místě dodání. Přibližnou cenu dopravy je možno vypočítat na webu www.toptrans.cz. Dopravu hradí v plné výši příjemce zásilky při převzetí zásilky a to přímo řidiči, který zásilku dovezl. 

 

V případě, že v objednávce vyplníte špatnou cenu dopravy bude tato automaticky opravena na nejnižší možnou. 


 

 

VYRÁBÍME ZE VŠECH ODSTÍNU

LAMINO-TŘÍSKOVÝCH DESEK 

OD FIREM:

-

-

-

                     _


ROSÍCÍ ZAŘÍZENÍ TRZ100

SLEVA  - 30%

trzkrabice.jpg