nadpis webu vítáme vás

NA ČESKÉM TRHU PŮSOBÍME OD ROKU 2008. ZABÝVÁME SE PRODEJEM A ZAKÁZKOVOU VÝROBOU TERÁRIÍ, AKVÁRIÍ, PALUDÁRIÍ, KLECÍ, KOTCŮ A VOLIÉR.

DÍKY NĚKOLIKALETÝM ZKUŠENOSTEM S CHOVEM NEJRŮZNĚJŠÍCH DRUHŮ ZVÍŘAT A PRACÍ V TOMTO OBORU DOKÁŽEME USPOKOJIT TÉMĚŘ JAKÉKOLIV POŽADAVKY ZÁKAZNÍKA. NAŠE VÝROBKY JSME SCHOPNI DODAT OD TĚCH JEDNODUŠŠÍCH PRO DOMÁCNOSTI AŽ PO VELMI SLOŽITÉ ZAKÁZKY (ZOO, ŠKOLY, VZDĚLÁVACÍ CENTRA, FIRMY APOD.) 

PROVÁDÍME TAKÉ ÚPRAVY, NEBO OPRAVY STARÝCH AKVÁRIÍ A TERÁRIÍ. 

NA VŠECHNY VÝROBKY POSKYTUJEME PLNÝ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS.   

NAŠE PŘEDNOSTI: 

- VYUŽÍVÁNÍ VÝHRADNĚ KVALITNÍCH MATERIÁLŮ OD ČESKÝCH VÝROBCŮ 

- PRAKTIKUJEME POUZE OSVĚDČENÉ PRACOVNÍ POSTUPY 

- VYSOKÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ 

- DLOUHÁ ŽIVOTNOST VÝROBKŮ

- ROZVÁŽÍME PO CELÉ ČESKÉ I SLOVENSKÉ REPUBLICE

mapa prodeje terárií


 

Terária KONKURENCE x AKterária

Broušené hrany – velká část „výrobců“ terárií prodává terária z nekvalitního (odpadního, nebo starého) skla, terária jsou dodávána bez broušených hran. Naše firma nakupuje pouze nové jakostní sklo, všechna námi nabízená terária mají strojně broušené hrany.
Spoje terárií – často se setkáváme na prezentačních fotografiích jiných výrobců s nepřesným lepením skel, terária jsou neočištěná, nebo lepena černým lepidlem. Naše terária jsou vždy lepena přesně, používáme pouze transparentní lepidla nezávadná a bezpečná pro zvířata. Terárium dodáváme v perfektně očištěném stavu, tak, aby zákazník pouze terárium vybalil a mohl do něj umístit chované zvíře.
Neodborné větrání terária- mnoho zákazníků se na nás obrací s problémem větrání u  terárií. Odkazují na jiné výrobce, kteří mnohdy nevhodně umístili větrání do terária tak, že neodvádí vzduch v dostatečné míře, nebo naopak je větrání tak velké, že se jim nedaří v teráriu udržet potřebnou vlhkost a teplotu. Naše terária jsou vždy řešena individuálně. Nepoužíváme větrací mřížky běžně dostupné v obchodech, ale vyrábíme je na míru k danému teráriu a především se řídíme požadavky zákazníka na vlhkost a teplotu v teráriu. V případě neznalosti zákazníka jsme schopni poradit, jaké odvětrávání je vhodné a dostatečné.
Křehká terária- při výrobě terárií ze skla je nutno dodržet i dané bezpečností hranice. Síla skla u terária 20x20x20cm nebude stejná jako u terária o rozměru 180x100x90. Výrobce by měl tyto hranice znát a vždy vhodně zvolit danou sílu skla. Vždy by se měl řídit danými rozměry, požadavky na vybavení a neměl by nikdy na úkor ceny snižovat bezpečnost a kvalitu terária. Naše firma se těmito zásadami řídi a dodržuje je. Terária jsou proto kvalitní a bezpečná.
Estetická stránka terária- určitě budete souhlasit, že při výrobě terária by vždy mělo být nejdůležitější zvíře – prostor, teplota, vlhkost, úkryt, vhodné pozadí, rostliny atd. Námi vyráběná terária jsou proto sestavována stejně, vždy je na prvním místě zvíře, to ale nevylučuje, že esteticky má být terárium méně povedené než po funkční stránce. Naše pozadí v teráriu je kvalitní ruční práce, výhřevné osvětlení i topný kámen, jezírko, nádobku na vodu dodáváme ve stejném barevném provedení jako pozadí terária. Ne příliš pěkné je u skleněných terárií pozadí, pokud výrobce nechá jeho zadní část neskrytou a při pohledu na terárium z jiné strany než z čela je zákazníkovi odkryt pohled na použitý materiál a techniku lepení pozadí na stěnu terária. Naše terária můžete shlédnout ve fotogalerii, jsou vyráběna tak, aby tato část byla pohledu skryta.
Lamino terárium – při výrobě terárií z LTD desek je potřebné ošetřit použitý materiál tak, aby byl odolný vůči styku s vodou. Naše terária jsou vybavena na dně skleněnou vaničkou, aby se zamezilo vlhnutí a případnému rozklížení stěn terária. Hrany LTD desek ( z ABS plastu o síle 0,5mm) jsou kvalitní a také napomáhají odolnosti terária. Jsme schopni do stěn terária vyřezat různé otvory a vyplnit je sklem pro originální vzhled. Terária dodáváme ve velké škále barevného provedení, na výběr máme z více jak sta odstínů kvalitních LTD desek. Můžete tak barvu sjednotit s nábytkem, malbou apod.
Sestavení terária – naše terária dodáváme v sestaveném stavu, jste tak ušetřeni složité montáže u Vás doma. Pokud velikost terária nedovoluje dodání v sestaveném stavu, vždy terárium dovezeme a sami smontujeme přímo u Vás.


výroba terárií, výroba terária, výroba akvárií , výroba akvária, terárium na zakázku, akvárium na zakázku, klece , kotce, kotce pro psy, klec pro ptáka, klec pro papuška, bouda pro psa, terárium, terárií, terária, akvárium , akvária, akvárií, paludárium, paludária, prodej akvárek, prodej terárek, rosící zařízení, pozadí do terária, světlo do terária, užovka červená, agama vousatá, leguán zelený, pavouk, sklípkan, terárium pro hada, terárium pro pavouka, terárium pro leguána, montáž terárií, montáž terária, montáž akvária, pozadí do terária , octomilky, octomilka , násada octomilek , drosophila , hydei , melanogaster, mušky , krmný hmyz , mouchy , octomilek , octomilkám , rosení, rosící zařízení, rozprašovač, postřikovač, rosení terária, rosení paludária , rosiš 

VYRÁBÍME ZE VŠECH ODSTÍNU

LAMINO-TŘÍSKOVÝCH DESEK 

OD FIREM:

-

-

-

                     _