Úvodní stránka » Jak objednat terárium

Postup objednání terária:

zakázková výroba

 

1. Vyplníte a odešlete kalkulátor ceny terárií, který naleznete zde, nebo můžete také všechny své požadavky zaslat na náš e-mail info@akteraria.cz.

2. ZDARMA Vám vypracujeme cenovou kalkulaci na Vámi zvolené terárium a celkovou cenu Vám zašleme na Vámi uvedený email. Součástí cenové kalkulace bude ¨číslo kalkulace¨. Toto číslo je vždy uvedeno na konci e-mailu společně s celkovou cenou výrobku.

3. Pokud bude cena terária odpovídat Vaší představě a budete si jej chtít objednat, vyplníte objednávku terária zde, kde doplníte číslo kalkulace, Vaše fakturační údaje, adresu místa dodání pokud se liší od fakturačních údajů, telefonní kontakt a objednávku odešlete. V případě, že chcete objednat více terárií najednou, vepište do objednávkového formuláře čísla kalkulací, které jste od nás obdrželi ve tvaru ´´12506+04503+05912´´.

4. Na základě takto nám doručené objednávky Vám bude vystavena zálohová faktura. Objednávka je považována za závaznou uhrazením faktury. Dnem přijetí objednávky je počítán den připsání platby na náš účet.

Zálohová faktura: je běžně vystavována na 50% celkové ceny zboží - záloha- viz. obchodní podmínky. Pokud si budete přát vystavit fakturu na plnou cenu zboží, uveďte prosím toto do poznámek v objednávkovém formuláři. Faktura má vždy splatnost 5 pracovních dní. Pokud následující den po dni splatnosti ne-evidujeme úhradu je objednávka automaticky stornována. 

 

Zboží je možno objednat také:

osobně v Novém Jičíně ( po předchozí telefonické domluvě)

VYRÁBÍME ZE VŠECH ODSTÍNU

LAMINO-TŘÍSKOVÝCH DESEK 

OD FIREM:

-

-

-

                     _


 

NOVÉ FOTKY TERÁRIA

V NAŠÍ FOTOGALERII